Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Deze tabel toont de opgeladen reisafstand voor de verschillende transwijzen en de overeenstemmende geschatte CO2 - emissies Verklaring van begrippen en eenheden
VervoerswijzenCO2(kg)Afstand(km) 
Te voet020955.8
Fiets09343.9
Diertransportmiddel0386.9
Riksja/trisja0287
Bromfiets222.63049.7
Motor1373.314609.2
Gemotoriseerde riksja26.2428.5
Sneeuwscooter44.5473.4
Electrische wagen61.11421.6
Kleine wagen2035.418504
Middenklasse wagen4854.436499.3
Zware personenwagen1820.59948.3
Hybride wagen157.21871.5
Taxi898.75286.5
Autobus4979.372164.5
Minibusje563.310241.9
Dieseltrein285.54759
Elektrische trein538.88288.8
Metro223.73441.6
Tram/light rail/trolley bus205.34889
Ferryboot285.12479.5
Hoovercraft977.51844.3
Other mode(s)04993.7
Totaal19552.6236167.8