Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Ta tabela prikazuje razdalje, prepotovane na različne načine potovanja in njihove predvidevane izpuste CO2. Razlaga terminov in enot
Načini prevozaCO2 (kg)Razdalja (km) 
Peš021087.8
Kolo09350.9
živalski prevoz0386.9
Rikša/triša0287
Moped222.93053.7
Motorno kolo1373.614613.2
Motorni rickshaw26.2428.5
Motorne sani44.5473.4
Avto na električni pogon61.31425.6
Majhen avto2035.918508.5
Srednje velik avto4859.136534.8
Velik avto1823.39963.3
Hibridni avto157.51875.5
Taksi899.45290.5
Avtobus4989.572311.5
Mini bus563.510245.9
Dizelski vlak285.84763
Električni vlak5398292.8
Podzemna železnica/metro2243445.6
Tram/light rail/trolley bus205.54893
Trajekt285.62483.5
Hitri čoln979.61848.3
Other mode(s)04993.7
Skupaj19576.3236556.8