Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Ta tabela prikazuje razdalje, prepotovane na različne načine potovanja in njihove predvidevane izpuste CO2. Razlaga terminov in enot
Načini prevozaCO2 (kg)Razdalja (km) 
Peš020167.8
Kolo08798.4
živalski prevoz0386.9
Rikša/triša0287
Moped158.82175.7
Motorno kolo1290.213725.2
Motorni rickshaw26.2428.5
Motorne sani44.5473.4
Avto na električni pogon33.3774.1
Majhen avto1938.217620
Srednje velik avto4704.435371.3
Velik avto1637.98950.3
Hibridni avto104.61245.5
Taksi756.94452.5
Avtobus4881.270742
Mini bus527.79593.9
Dizelski vlak224.73745
Električni vlak496.97644.8
Podzemna železnica/metro154.42376.1
Tram/light rail/trolley bus170.44056.5
Trajekt185.41612
Hitri čoln514.5970.8
Other mode(s)03176.7
Skupaj17850.2218774.4