Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Ta tabela prikazuje razdalje, prepotovane na različne načine potovanja in njihove predvidevane izpuste CO2. Razlaga terminov in enot
Načini prevozaCO2 (kg)Razdalja (km) 
Peš020898.3
Kolo09297.9
živalski prevoz0386.9
Rikša/triša0287
Moped222.23043.2
Motorno kolo137214595.7
Motorni rickshaw26.2428.5
Motorne sani44.5473.4
Avto na električni pogon60.41405.6
Majhen avto2032.318475.5
Srednje velik avto4840.136391.8
Velik avto1813.19907.8
Hibridni avto155.91856.5
Taksi895.75269
Avtobus4952.171769.5
Mini bus562.610229.9
Dizelski vlak284.64743
Električni vlak538.48282.3
Podzemna železnica/metro223.43436.6
Tram/light rail/trolley bus205.34889
Trajekt2852478
Hitri čoln977.51844.3
Other mode(s)04993.7
Skupaj19491.3235383.3