Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Aquesta taula mostra la distància indicada coberta pels diferents mitjans de transport i l'estimació de les emissions de CO2 relacionades. Explicació de termes i unitats
Mitjans de transportCO2 (kg)Distància (km) 
Peu020955.8
Bicicleta09343.9
Transport animal0386.9
Rickshaw/trishaw0287
Ciclomotor222.63049.7
Motocicleta1373.314609.2
Autorickshaw26.2428.5
Moto de neu44.5473.4
Cotxe elèctric61.11421.6
Cotxe petit2035.418504
Cotxe mitjà4854.436499.3
Cotxe gran1820.59948.3
Cotxe híbrid157.21871.5
Taxi898.75286.5
Autobús4979.372164.5
Microbús563.310241.9
Tren dièsel285.54759
Tren elèctric538.88288.8
Metro223.73441.6
Tram/light rail/trolley bus205.34889
Transbordador285.12479.5
Embarcació exprés977.51844.3
Other mode(s)04993.7
Total19552.6236167.8