Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Aquesta taula mostra la distància indicada coberta pels diferents mitjans de transport i l'estimació de les emissions de CO2 relacionades. Explicació de termes i unitats
Mitjans de transportCO2 (kg)Distància (km) 
Peu020929.8
Bicicleta09342.9
Transport animal0386.9
Rickshaw/trishaw0287
Ciclomotor222.63049.7
Motocicleta1373.314609.2
Autorickshaw26.2428.5
Moto de neu44.5473.4
Cotxe elèctric60.51408.1
Cotxe petit2035.418504
Cotxe mitjà485136473.3
Cotxe gran1820.59948.3
Cotxe híbrid157.21871.5
Taxi896.75274.5
Autobús4969.172016.5
Microbús563.310241.9
Tren dièsel285.54759
Tren elèctric538.88288.8
Metro223.73441.6
Tram/light rail/trolley bus205.34889
Transbordador285.12479.5
Embarcació exprés977.51844.3
Other mode(s)04993.7
Total19536.3235941.3