Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Aquesta taula mostra la distància indicada coberta pels diferents mitjans de transport i l'estimació de les emissions de CO2 relacionades. Explicació de termes i unitats
Mitjans de transportCO2 (kg)Distància (km) 
Peu021670.8
Bicicleta09843.4
Transport animal0386.9
Rickshaw/trishaw0287
Ciclomotor246.63378.7
Motocicleta1394.714837.2
Autorickshaw26.2428.5
Moto de neu44.5473.4
Cotxe elèctric88.32053.4
Cotxe petit2077.918890.3
Cotxe mitjà4908.336904.8
Cotxe gran1888.710320.8
Cotxe híbrid182.72175.5
Taxi924.15436
Autobús5132.974390.5
Microbús574.310441.9
Tren dièsel303.35054.5
Tren elèctric563.28664.8
Metro233.23587.6
Tram/light rail/trolley bus217.35173
Transbordador298.62596.5
Embarcació exprés1129.12130.3
Other mode(s)05046.2
Total20234244172