Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Ta tabela prikazuje razdalje, prepotovane na različne načine potovanja in njihove predvidevane izpuste CO2. Razlaga terminov in enot
Načini prevozaCO2 (kg)Razdalja (km) 
Peš021350.8
Kolo09757.9
živalski prevoz0386.9
Rikša/triša0287
Moped243.83340.2
Motorno kolo1390.614793.2
Motorni rickshaw26.2428.5
Motorne sani44.5473.4
Avto na električni pogon80.61874.4
Majhen avto2066.418785.3
Srednje velik avto4893.736794.8
Velik avto1858.910157.8
Hibridni avto179.22133
Taksi9185400
Avtobus506473391.5
Mini bus572.510408.9
Dizelski vlak301.55025.5
Električni vlak559.78610.3
Podzemna železnica/metro231.23557.1
Tram/light rail/trolley bus2165144
Trajekt297.12583.5
Hitri čoln1016.21917.3
Other mode(s)05037.7
Skupaj19960241639