Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Aquesta taula mostra la distància indicada coberta pels diferents mitjans de transport i l'estimació de les emissions de CO2 relacionades. Explicació de termes i unitats
Mitjans de transportCO2 (kg)Distància (km) 
Peu021350.8
Bicicleta09757.9
Transport animal0386.9
Rickshaw/trishaw0287
Ciclomotor243.83340.2
Motocicleta1391.614804.2
Autorickshaw26.2428.5
Moto de neu44.5473.4
Cotxe elèctric81.51895.9
Cotxe petit2066.418785.3
Cotxe mitjà4893.736794.8
Cotxe gran1858.910157.8
Cotxe híbrid179.22133
Taxi9185400
Autobús5065.573413.5
Microbús572.510408.9
Tren dièsel301.55025.5
Tren elèctric560.88627.8
Metro231.23557.1
Tram/light rail/trolley bus2165144
Transbordador297.12583.5
Embarcació exprés1016.21917.3
Other mode(s)05037.7
Total19964.7241711