Co2nnect.org - CO2 on the way to school
Alle deltakere»
Denne tabellen viser rapportert distanse summert for hvert transportmiddel med tilhørende estimater av CO2-utslippsmengde. Forklaring av begreper og enheter
TransportmiddelCO2 (kg)Distanse (km) 
Til fots021350.8
Sykkel09757.9
Dyr0386.9
Rickshaw/sykkeldrosje0287
Moped243.83340.2
Motorsykkel1390.614793.2
Moped-drosje26.2428.5
Snøscooter44.5473.4
El-bil80.61874.4
Liten bil2066.418785.3
Mellomstor bil4893.736794.8
Stor bil1858.910157.8
Hybridbil179.22133
Drosje9185400
Buss506473391.5
Minibuss572.510408.9
Dieseltog301.55025.5
Elektrisk tog559.78610.3
T-bane/metro231.23557.1
Trikk/bybane/trolleybuss2165144
Ferge297.12583.5
Ekspressbåt1016.21917.3
Annen transport05037.7
Totalt19960241639