Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Deze tabel toont de opgeladen reisafstand voor de verschillende transwijzen en de overeenstemmende geschatte CO2 - emissies Verklaring van begrippen en eenheden
VervoerswijzenCO2(kg)Afstand(km) 
Te voet021351.8
Fiets09778.4
Diertransportmiddel0386.9
Riksja/trisja0287
Bromfiets243.83340.2
Motor1391.614804.2
Gemotoriseerde riksja26.2428.5
Sneeuwscooter44.5473.4
Electrische wagen81.81901.9
Kleine wagen207118827.3
Middenklasse wagen4895.536808.3
Zware personenwagen1858.910157.8
Hybride wagen179.22133
Taxi9185400
Autobus5071.973506.5
Minibusje572.510408.9
Dieseltrein301.55025.5
Elektrische trein560.88627.8
Metro231.23557.1
Tram/light rail/trolley bus2165144
Ferryboot297.12583.5
Hoovercraft1016.21917.3
Other mode(s)05037.7
Totaal19977.7241887