Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Ta tabela prikazuje razdalje, prepotovane na različne načine potovanja in njihove predvidevane izpuste CO2. Razlaga terminov in enot
Načini prevozaCO2 (kg)Razdalja (km) 
Peš021351.8
Kolo09778.4
živalski prevoz0386.9
Rikša/triša0287
Moped243.83340.2
Motorno kolo1391.614804.2
Motorni rickshaw26.2428.5
Motorne sani44.5473.4
Avto na električni pogon81.81901.9
Majhen avto207118827.3
Srednje velik avto4895.536808.3
Velik avto1858.910157.8
Hibridni avto179.22133
Taksi9185400
Avtobus5071.973506.5
Mini bus572.510408.9
Dizelski vlak301.55025.5
Električni vlak560.88627.8
Podzemna železnica/metro231.23557.1
Tram/light rail/trolley bus2165144
Trajekt297.12583.5
Hitri čoln1016.21917.3
Other mode(s)05037.7
Skupaj19977.7241887