Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Deze tabel toont de opgeladen reisafstand voor de verschillende transwijzen en de overeenstemmende geschatte CO2 - emissies Verklaring van begrippen en eenheden
VervoerswijzenCO2(kg)Afstand(km) 
Te voet021670.8
Fiets09838.4
Diertransportmiddel0386.9
Riksja/trisja0287
Bromfiets246.63378.7
Motor1394.714837.2
Gemotoriseerde riksja26.2428.5
Sneeuwscooter44.5473.4
Electrische wagen88.32053.4
Kleine wagen2077.918890.3
Middenklasse wagen4908.336904.8
Zware personenwagen1888.710320.8
Hybride wagen182.72175.5
Taxi924.15436
Autobus5132.674385.5
Minibusje574.310441.9
Dieseltrein303.35054.5
Elektrische trein563.28664.8
Metro233.23587.6
Tram/light rail/trolley bus217.35173
Ferryboot298.62596.5
Hoovercraft1129.12130.3
Other mode(s)05046.2
Totaal20233.7244162