Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Ta tabela prikazuje razdalje, prepotovane na različne načine potovanja in njihove predvidevane izpuste CO2. Razlaga terminov in enot
Načini prevozaCO2 (kg)Razdalja (km) 
Peš021670.8
Kolo09838.4
živalski prevoz0386.9
Rikša/triša0287
Moped246.63378.7
Motorno kolo1394.714837.2
Motorni rickshaw26.2428.5
Motorne sani44.5473.4
Avto na električni pogon88.32053.4
Majhen avto2077.918890.3
Srednje velik avto4908.336904.8
Velik avto1888.710320.8
Hibridni avto182.72175.5
Taksi924.15436
Avtobus5132.274380.5
Mini bus574.310441.9
Dizelski vlak303.35054.5
Električni vlak563.28664.8
Podzemna železnica/metro233.23587.6
Tram/light rail/trolley bus217.35173
Trajekt298.62596.5
Hitri čoln1129.12130.3
Other mode(s)05046.2
Skupaj20233.3244157