Co2nnect.org - CO2 on the way to school
All participants»
Aquesta taula mostra la distància indicada coberta pels diferents mitjans de transport i l'estimació de les emissions de CO2 relacionades. Explicació de termes i unitats
Mitjans de transportCO2 (kg)Distància (km) 
Peu021351.8
Bicicleta09778.4
Transport animal0386.9
Rickshaw/trishaw0287
Ciclomotor243.83340.2
Motocicleta1391.614804.2
Autorickshaw26.2428.5
Moto de neu44.5473.4
Cotxe elèctric81.81901.9
Cotxe petit207118827.3
Cotxe mitjà4895.536808.3
Cotxe gran1858.910157.8
Cotxe híbrid179.22133
Taxi9185400
Autobús5071.973506.5
Microbús572.510408.9
Tren dièsel301.55025.5
Tren elèctric560.88627.8
Metro231.23557.1
Tram/light rail/trolley bus2165144
Transbordador297.12583.5
Embarcació exprés1016.21917.3
Other mode(s)05037.7
Total19977.7241887